facebook  youtube
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach - Oficjalna strona
Nabór na wolne stanowiska urzędnicze
POBIERZ OGŁOSZENIE

SZUKAMY LUDZKIEGO CZŁOWIEKA DLA DEMONA!

Jestem Kotem. Kocurem nie da się ukryć. Szukam człowieka, którym mogłbym się zaopiekować. Ludzie często się nudzą. Marnują mnóóóóstwo czasu na bzdury tj. pracę, zakupy i różne takie tam koterele. Gdyby tylko znalazł się taki mądry ludzki KTOŚ, kto pozwoli sobie pomóc... Pomogę mu w sensownym zagospodarowaniu życiowego czasu, żeby ktosiowi nie przyszło do głowy zmarnowanie reszty marnego i w dodatku jedynego ktosiowego życia. Mam do zaproponowania wiele wspaniałych zajęć, które ukotowią ktosia i naprowadzą na właściwe tory.

Spieszcie się i korzystajcie z mojej oferty resocjalizacyjnej dla człowieków! Spieszcie się, albowiem już teraz oświadczam Wam, że macie pecha, gdyż....UWAGA: Jestem tylko JEDEN. Jeden jedynący, wyprodukowany w JEDNYM egzemplarzu.

Pozdrawiam bardzo łagodnie i sierściście całuję.

Kot Demon.
P.S. Oświadczam, że mam bardzo wysokie wymagania dotyczące poziomu zakochania w mojej osobie.

Kolejny sukces Marty Banachowskiej!

Kolejny już raz prace fotograficzne Marty Banachowskiej zyskały uznanie. Tym razem została laureatką konkursu pn.: „Przyroda i architektura województwa kujawsko-pomorskiego”. Jej prace znalazły się w pięknie wydanym albumie.

Dziś pogratulował Marcie wicewojewoda Józef Ramlau.

Marta Banachowska bierze udział we wszystkich konkursach, które choć odrobinę ocierają się o projekty artystyczne. Tegoroczna absolwentka Technikum Organizacji Reklamy zamierza związać się zawodowo z grafiką komputerową. Ma już nawet pierwsze zlecenia. Natomiast jej głęboką pasją jest fotografia.

Z pewnością jeszcze o Marcie usłyszymy 

To był wspaniały bal...

Studniówka każdego roku dostarcza ogromnych emocji. Tradycją naszej szkoły jest organizowanie tego balu w kobylnickim pałacu. Było wytwornie i z gracją.

Trio: Patryk Rychwicki, Dawid Konwent i Justyna Bruździńska zaprezentowali skecz nawiązujący do reliów szkolnych. ich popisy aktorskie rozbawiły do łez. 

Maturzyści mogą zacząć odliczać 100 dni do matury.

Szkoła przyjaznych relacji! To nasza moc!

Uroczyste przekazanie raportu odbyło się podczas spotkania gwiazdkowego w gościnnych wnętrzach pałacu w Kobylnikach. W toku wnikliwej oceny wizytatorzy dowiedli, że uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Kobylnikach nabywają wiadomości i umiejętności określone w podstawie programowej, szkoła wspomaga rozwój uczniów z uwzględnieniem ich indywidualnej sytuacji, a ponadto placówka organizując procesy edukacyjne uwzględnia wnioski z analizy wyników sprawdzianu, egzaminu gimnazjalnego, egzaminu maturalnego i egzaminu potwierdzającego kwalifikacje zawodowe. Wizytatorzy - Beata Wasilewska i Wojciech Gliwiński podkreślili również, że szczególną uwagę wzbudzają relacje panujące pomiędzy uczniami i nauczycielami.

Dało się zauważyć, że uczniowie darzą nauczycieli uznaniem, a kadra daje uczniom ogromne możliwości do eksponowania sukcesów w duchu oceniania kształtującego – stwierdziła w wystąpieniu Beata Wasilewska, starszy wizytator. W uroczystości wręczenia raportu wzięli udział: wicestarosta Mirosława Kucol, sekretarz powiatu Aleksandra Szubarga-Dworek, naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia Robert Gołdecki oraz radni powiatowi – Marek Kościński i Jacek Zalesiak.

Świąteczna magia bycia RAZEM

Tegoroczne święta Bożego Narodzenia w naszej szkole upłynęły w duchu zwykłego, dobrego bycia razem. Wszystko można kupić, ale zobaczyć jak radny Marek Kościński zostaje zdyscyplinowany przez Gwiazdora... bezcenne. 

Uroczyście rozstrzygnęliśmy również doroczny konkurs na ozdobę bożonarodzeniową. W tym roku nasz ekspert od wszelkich tradycji świątecznych - Henryka Derezińska podniosła poprzeczkę bardzo wysoko - zorganizowała konkurs na Szopkę Bożonarodzeniową.  

- Szopka nierozerwalnie łączy się ze świątecznym kolędowaniem, którego istotą jest wymiana darów. Za życzenia gospodarze obdarowywali kolędników smakołykami i drobnymi datkami – mówiła podczas spotkania Henryka Derezińska.

Przygotowane na konkurs szopki oceniało jury w składzie: Jakub Borczak, absolwent ZSP w Kobylnikach, architekt krajobrazu, właściciel pracowni florystycznej, Halina Michalak, artystka amatorka i Henryka Derezińska.

Najładniejszą szopkę w kategorii zespołowej zaprezentowali: Tomasz Pannert i Hubert Zaparucha z Niepublicznego Gimnazjum w Gąskach, natomiast w kategorii indywidualnej na najwyższe uznanie zasłużyła praca Mai Kawki z Gimnazjum im. Karola Urbańskiego w Złotnikach Kujawskich. Na laureatów czekały nagrody ufundowane przez Powiat Inowrocławski.